За 5 минути слава ги покажала голите гради и го украде вниманието на најпрестижниот филмски фестивал

На 74-от филмски фестивал во Кан се појавиле најголемите ѕвезди и поголемиот дел од нив ја искористиле шансата за промовирање на нови филмови, но сепак една непозната жена успеала да ги засени сте.

Згодната бринета била на црвениот тепих во текот на премиерата на мјузиклот „Annette“.

Google search engine

Па, поради тоа ретко кој гледал во познатите актери кои се дел од тој филм, откако се појавила оваа бринета и ги искористиле петте минути за своја слава.

Таа позирала во здолниште и топ кој ги покажал нејзините голи гради откако ги подигнала рацете.

Но, очигледно е дека таа била свесна за тоа и со насмевка на лицето позирала пред фотографите.

На отворањето на 74-от фестивал во Кан се појавиле и Бела Хадид, Џоди Фостер и Хелен Мирен, како и многу познати дами од свето на шоубизнисот.