Водителката на Оскарите позираше целосно гола

Манекенката Ешли Греам важи за еден од најпопуларните „плус сајз“ модели. Таа со денови е во центарот на вниманието на светската јавност откако на Оскарите се појави во предизвикувачки креации кои беа цел на бројни коментари.

Ешли Греам продолжи да ги шокира сите кои ја следат нејзината работа, а сега отиде чекор понатаму и повторно стана главна тема на медиумите ширум светот.

Google search engine

Имено, Ешли позирала целосно гола, додека со чанта ја покрила својата интимна област, а со рацете градите.