ВЛЕГЛЕ НА СТАДИОН И СНИМИЛЕ ФИЛМ ЗА ВОЗРАСНИ! Поради невиден СКАНДАЛ поведена е итна истрага, се следат СНИМКИТЕ НА КАМЕРАТА!

Бразилскиот фудбалски клуб Гуарани се најде во центарот на вниманието на скандалот откако на интернет се појави филм за возрасни, сместен на стадионот на клубот.

Клубот покрена истрага бидејќи 20-годишната актерка влегла на стадионот без дозвола на бразилскиот второлигаш.

Google search engine

Ману упадна на стадионот сред бел ден со партнерот и снимателите и сними филм наречен: „Во расположение за Светското првенство во 2022 година“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Manu Fox 🇧🇷 (@manufox_oficial)

Фановите кои ја следат работата на порно актерката веднаш ги препознаа трибините на стадионот, веста се прошири на социјалните мрежи и изби голем скандал.

Ману подоцна го избриша видеото, но наводно сè уште е достапно за оние кои имаат претплата.

Тие се бесни на клубот бидејќи не им е јасно кој ги пушти на стадионот, кој е дозволен само кога е придружуван од лице вработено во клубот.

„Гуарани ја информира јавноста дека откако дознал за видео клубот отворил истрага за откривање на одговорните и дека ќе бидат преземени соодветни мерки“, соопштија од клубот.