ВИДЕО: Најзгодната спортска водителка падна среде емисија

Италијанската водителка Дилета Леота, која важи за најзгодна во Италија, се посрамоти во популарна емисија.

Дилета најпрво беше полеана со сина течност за време на шоуто, а потоа се лизна и падна на подот.

Google search engine

За среќа водителката не се повреди, а видеото стана хит.