(Видео) Интимности како од спалната соба: „Одвратно. Зошто не водите љубов дома? Не сте за на црвен тепих“

Карди Би и Офсет ги згрозија фановите со однесувањето на црвениот тепих пред доделувањето на Греми наградите.

Парот пред камерите им се препуштил на страстите и почнале да се лижат еден со друг, па со насмевка на лицето позирале пред собраните фотографи.

Google search engine

Видеото во кое може да се види бизарниот момент, брзо се прошири на социјалните мрежи, а многумина го искритикуваа нивното однесување.

„Одвратно. Зошто не водите љубов дома? Не сте за на црвен тепих“, напишал еден корисник.

„Тоа што мора да го прават тоа во јавност и пред публика, значи дека нивната врска не оди добро во приватниот живот“, „Оние кои на овој начин покажуваат јавна наклоност, обично се оние кои не сакаат да признаат колку е лош нивниот однос“, велат згрозените фанови.

Сепак, некои застанале во одбрана на парот.

„Луѓето коментираат колку е ова одвратно. На кого му е гајле?“, напишал еден корисник.