Вградила најголеми силикони па се снимала како трча: „Ова боли додека се гледа“

„OnlyFans“ моделот со уметничко име Џеси Бани тврди дека има најголеми гради во Австрија, а секојдневно гордо ги покажува на „Instagram“. За своите 143.000 фанови се снимила како трча на плажа со желба да рекреира сцена од познатиот филм „Baywatch“.

Џеси своите гради ги зголемила со силикони до големина „75N“, па со нив собрала поголем број на обожаватели.

Google search engine

Во видеото таа трча на плажа со отворен џемпер и хеланки со леопард принт, а покрај видеото напишала дека градите „навистина многу се движат“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessy Bunny (@jessy.bunny.official)

Таа ги шокирала своите фанови со видеото, па неместо очекуваното воодушевување наишла на коментари во иднина да не објавува такви видеа:

„Ова е навистина премногу, изгледа болно“, напишал еден, а друг се согласил:

„Не прави го тоа, навистина е опасно“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessy Bunny (@jessy.bunny.official)

Покрај негативните коментари, Џеси на видеото собрала и комплименти.

„Одлична си, многу подобра од Памела во таа сцена. Изгледаш убаво и среќно“, и пишувале фановите.

Бани освен градите, ги зголемила и усните, а открила и дека наскоро ќе го оперира задникот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jessy Bunny (@jessy.bunny.official)