„Уловете“ прељубник: Жените масовно го испробуваат трикот кој оваа девојка го сподели на ТикТок

Откако самата таа го испробала овој трик, истиот им го препорачала на сите девојки во светот, доколку сакаат да дознаат дали нивниот партнер и изневерува.

Тиктокерката Андреа Лопез со своите пријатели споделила трик кој што може да ви помогне да дознаете дали партнерот ви е верен или пак не – сè што ви треба е ролер за отстранување влакна.

Реклама

Во своето видео кое што го објавила на ТикТок, Андреа вели:

„Дами, доколку сакате да дознаете дали вашиот партнер ве изневерува, купете си еден ваков ролер. Поминете со него по тепихот кога ќе бидете кај вашиот партнер дома“.

Откако тоа сама го направила во домот на нејзиниот партнер, на ролерот видливи биле црвени влакна.

„Што? Мојата коса е црна!“, напишала таа во видеото и во описот додала дека нејзиното момче морало да ѝ ја објасни цела таа ситуација.

@andrea.lopez44

He has some explaining to do😡(Following the next 100 people on IG: Andrea.Lopez44) ##fyp ##viral ##prank ##cheater ##couple ##funny

♬ original sound – Andrea Lopez 😋

@andrea.lopez44

Confronting my boyfriend about the hair I found😓 ##fyp ##funny ##comedy ##viral ##prank ##skit @isaaccervantes9

♬ original sound – Andrea Lopez 😋

Реклама