Тиктокерката се пофалила со новата тетоважа која набрзо стана хит: “Сфаќам на што мислите!”

Тиктокерката, Кристал Шип Кели се пофали со својата нова тетоважа која набрзо стана хит на интернет.

Имено, Кристална долниот дел од стомакот истетовирала рогови од овен, тетоважа која целосно се гледа кога е гола. Кога ќе ја покрие со облека, тогаш изгледа како да има истетовирана жена со раширени нозе која лежи на грбот, тврдат нејзините следбеници.

Google search engine
@crystalshipkelly

Reply to @danielelguapopric I mean they would be some UGLY ass legs but I see it , thanks for that 😩

♬ original sound – C.S kelly

“Би биле тоа навистина грди нозе, но сфаќам на што мислите”, порачала Кристал кога и самата сфатила од кој агол ја гледаат нејзината тетоважа.

@crystalshipkelly

Reply to @romimrose137

♬ original sound – C.S kelly