ТикТокерка покажа едноставен трик со помош на кој градите ѝ изгледаат подобро

Џенифер Варнер е ТикТокерка која овие денови ужива во виралната слава откако едно нејзино видео собрало стотици илјади прегледи.

Во видеото кое ги воодушеви интернет корисниците, Џенифер покажува трик кој, како што вели, го открила предоцна во животот.

Google search engine
@itsjenwarnes Reply to @mere.shaw trying @Good Lines b👀b tape on a large cup size ✌🏼 #brareview #goodlines #bratok #cupsize #bratape ♬ original sound – Jennifer Warnes

Станува збор за невидливи ленти кои се лепат на градите, а како изгледа Џенифер со и без нив, погледнете во видеото.