ТИКТОКЕР ШОКИРАН ОД СЦЕНА НА ОДМОР ВО ХРВАТСКА: Скокнал во морето, а потоа видел нешто што му го завртило желудникот! (ВИДЕО)

Еден Тиктокер по име Мојо доживеал непријатност додека бил на одмор во Хрватска. Видеото во кое тој раскажува што му се случило стана вирално на социјалната мрежа TikTok и досега го погледнале милион луѓе.

Google search engine

– О Боже, о Боже… Не можам, не, не можам да зборувам на англиски… Не можам да верувам во она што штотуку го видов со моите очи. Со мои очи. Брат, јас сум во Хрватска. Си реков: „Ајде да бидеме авантуристи. Ајде да бидеме Бер Грилс. И така скокнав во морето. Брат, полно е со јахти. Таму сум, пливам како медуза, таму сум…“ ТикТокер рече во еден здив Моџо, а потоа дозна што го мачи.

@yourboymoyo ACTING AS IF THERES NO TOILETS ON THE BOAT #croatia #yacht #relatable #sea #poo ♬ original sound – Moyo

– Брат, следното што го гледам… Срање. Срање, брат. Мислам, к-а-*-и-ц-а доаѓа кон мене. Во моето видно поле кон мене плива змија. Не можам да дишам! Некој имаше дрскост, храброст да биде во истото море со нас… Погледнете колку чамци има овде. Некој наместил и направил хаос. Видов дури и пченка во каша, брат. Пченка – вели вознемирениот тиктокер во видеото.

Нешто му го одвлече вниманието на момент, па рече:

– Можеш да замолчиш? Никогаш повеќе нема да ме видат како скокнам во ова! Никогаш – извика тој.