Таа сака да раѓа, но и да се бори: ММА борец отвори OnlyFans – мускули и чипка на сите страни

УФЦ ММА борецот Хана Голди ги воодушевила своите следбеници со серија провокативни фотографии во црвена долна облека, на кои покрај впечатливите мускули ја покажала и својата заводлива страна.

На 30-годишната Голди не ѝ е непознато да ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи со жешки фотографии од себе, кои ги споделува и на нејзиниот профил на OnlyFans, но нејзините најнови фотографии навистина го забрзуваат пулсот.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hannah “24K” Goldy (@hannahgoldy)

Голди ги магепса фановите со фотографии на кои заводливо позира на кревет во прекрасна црвена чипкаста долна облека.

ММА борецот покрај фотографиите напишала: „Празничен дух или така нешто“. Нејзините следбеници веднаш почнале да ѝ делат комплименти во коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hannah “24K” Goldy (@hannahgoldy)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hannah “24K” Goldy (@hannahgoldy)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hannah “24K” Goldy (@hannahgoldy)