Таа го одземала здивот кај присутните во сексапилното бикини, но едно нешто привлекло поголемо внимание

Шантел Џефрис уживала на плажа, а со сексапилното бикини ги привлекло погледите кај мажите.

Американската диџејка, музичка продуцентка и актерка деновите ги поминува на плажа каде ги истакнува своите атрибути и тело од соништата.

Google search engine

Таа била забележана во Мајами во сексапилно бикини кое во прв план ги ставило нејзиното деколте и задник. Но, сепак фокусот бил и на мажот кој се наоѓал во нејзина близина на плажата.

Имено, додека Џенифер одела кон морето тој човек на себе имал облечено жолта танга и вежбал.

Инаку, на почетокот на месец март се шпекулираше за кризата во љубовната врска на актерката која трае неколку месеци.

Момчето на Шантел е член од бендот „The Chainsmokers“ – Ендру Тигарт, а со некоја бринета бил „уловен“ како разменуваат нежности на плажа во Мајами, па сето тоа довело до проблеми во нивната љубовна врска.