Свингерски пар пристигнал во Хрватска, па се пофалил: „Споделување на партнерите е наша страст“ (Видео)

Свингерски брачен пар од Англија допатувал во Хрватска, па се пофалил со видео од Јадранското крајбрежје кое го погледнале речиси два милиони луѓе.

„Среќни свингери во Хрватска, на одмор сме“, пишува во описот на видеото кое го споделиле Summer и Marc на ТикТок.

Google search engine

Парот не открил точно каде се наоѓа, а споделиле и кратко видео во кое откриле дека одат на свингерска забава.

@mrandmrsswing98 #swingers #croatia #happyvibes #fyp #viral @swinger couple @Swingingcouple @SummerSwings @SummerRoseXoX @🌶Spicy_gym🌶 ♬ i think you know where is about to go – Ivanna

„Во брак сме 23 години и обожуваме свингерство. Споделувањето на партнерот е наша страст“, им објасниле тие на своите следбеници на социјалната мрежа ТикТок каде ги имаат околу 40 илјади.

Сопружниците меѓусебно се изненадуваат со нови партнери, но пријателите во коментарите не биле баш воодушевени.

„Не можам да верувам дека пар на тие години живее така, многу чудно и лигаво“, напишал некој корисник под видеото, додека други не гледале проблем во нивниот начин на живот.

@mrandmrsswing98 #swingerslifestyle #fyp #hotel #happyvibes #couplegoals @swinger couple @🌶Spicy_gym🌶 @Swingingcouple @SummerRoseXoX @Alice ♬ original sound – Mr&MrsSwing

„Многумина прават што сакаат, но тие со ваквиот живот исто така не му наштетуваат никому“, било уште едно од многуте мислења на луѓето кои можеле да се прочитаат во коментарите под видеото.