СТРАШНО ВИДЕО ОД БРУТАЛНО НАСИЛСТВО ВРЗ сопругата на Слоба! Поранешниот сопруг го извлекол од автомобилот и го фрлил на земја! ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО!

Јелена Радановиќ, сопругата на познатиот пејач Слоба Радановиќ, неодамна имала тежок конфликт со постариот сопруг пред семејниот дом во кој живее со своите деца.

Инцидентот се случил кога поранешниот сопруг дошол да ги земе децата, а тој физички ја нападнал, по што таа завршила во Ургентниот центар.

Google search engine

Ловечката екипа на Папарацо пронашла морничава снимка од една од камерите на соседите кои живеат веднаш до Јелена и Слоба, каде јасно се гледа дека сопругата на пејачот ја кажува вистината.

Имено, кога Јелена сакала да го врзе својот син кој има аутизам во автомобилот, нејзиниот поранешен сопруг го извлекол од автомобилот и го фрлил на земја.

Jelena Radanović