СТРАШНА СЦЕНА ВО БЕЛГРАД: Млад човек влече девојка која не може да застане ни на нозе ВОЗНЕМИРУВАЧКА СЦЕНА СРЕДЕ УЛИЦА (ВИДЕО)

На социјалната мрежа Инстаграм се појави видео кое предизвика бројни коментари, на кое се гледаат непријатни сцени од новобелградската улица Милентија Поповиќа, која се наоѓа во близина на Сава Центар.

Видеото е објавено на Инстаграм со следниов опис…

Google search engine

„Морничава сцена во Нов Белград. Снимка од камера од зграда во улицата Милентија Поповица. Момче клоца девојка, ја влече, фрла… На крајот со рака го крши стаклото од влезот во зградата. накратко гласи описот на сцената што се случи синоќа во Нов Белград, а чија снимка е објавена на популарната страница на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)