Сопругата на фудбалерот не застанува: Полу гола Јована ги испроба сите пози! (ФОТО)

Сопругата на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ, Јована, објави нови фотографии на социјалните мрежи.

Оваа суператрактивна жена на фудбалерот не престанува да провоцира со фотографии од плажа.

Google search engine

Нејзиниот костим за капење одлично и стои, а таа е свесна за тоа и зазема различни пози, по што на многу не им е добро.

Подолу можете да видите како изгледа „поглед од далечина“, додека на видеото подолу можете да видите колку убава Јована се капе во морето.