Со 130км/час поминува на црвено низ скопски улици и се фали на ТикТок (ВИДЕО)

Снимка на која се гледа како лице управува со „мерцедес“ и вози со 130 на час низ скопските улици, е објавено на социјалната мрежа ТикТок од профилот именуван „хhezairznd“.

Од него, може да се види како во скопската населба Кисела Вода, тој поминува на затворен семафор додека проаѓаат пешаци. Во друг исечок, се гледа како претекнува возила.

Google search engine