СКАНДАЛОЗНА ЗАБАВА ВО КАТАР! Сопругите на фудбалерите ГИ ПРЕМИНАЛЕ СИТЕ ГРАНИЦИ: Пијани и голи скокнале во базен! (ВИДЕО)

Велшките фудбалери завршија на последното место во групата Б на Светското првенство во Катар и го завршија учеството на Мундијалот, а куферите ќе ги пакуваат и нивните среќни „понежни половини“.

За време на натпреварот тие најмногу времето го поминувале пиејќи алкохол и пливајќи во базен, како и правејќи забави кои станале повеќе од скандалозни по консумирањето на разни алкохолни пијалоци.

Google search engine

Сега тие ќе одат директно во Велс на бдението, но пред да пристигнат во татковината каде што се „распнати“ во тамошните медиуми, запознајте се со ликот и делото на овие дами кои ги поддржаа Велшаните на овој Мундијал.

Сестрата на Хари Вилсон, Ени Вилсон е снимена како пијана паѓа обидувајќи се да ја извади „ѕвездата“, додека свршеницата на Крис Мефам, Џоди Френсис е снимена како пие вотка директно од шишето „на бившиот“!

На забавата имаше дури 19 убавици, меѓу кои девојката на Дени Ворд, Ребека Нејлор, свршеницата на Мет Смит, Емили, и девојката на Ник Вилијамс, Никол Хаган.