Скандал на СП: Легендарниот фудбалер Ето нападна и шутна навивач

Легендата на светскиот фудбал, актуелниот претседател на Фудбалската федерација на Камерун, Самуел Ето направи голем инцидент по натпреварот Бразил – Јужна Кореја на Мундијалот во Катар.

Google search engine