Син со причина и отворил на мајка си профил на страница за возрасни

Леонардо Хатавеј, 19-годишник кој живее во Лондон, ја поддржува својата мајка Лусин, која се занимава со гламурозен моделинг, па ѝ направил профил на страницата за возрасни „OnlyFans“.

„Имаме неверојатен однос. Морам да го поддржам нејзиниот избор, исто како таа што го поддржува мојот. Кога ме прашуваат дали ја поддржувам, секогаш одговарам – зошто да не?“, рекол Леонардо.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucene Duarte (@luceneduarte)

Фотографиите на Лусин се објавени во магазини како што се Плејбој, Португал, ФХМ, а победила и на натпреварот „Miss Bumbum World 2019“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucene Duarte (@luceneduarte)

Младиот Хатавеј објаснил дека на мајка му ѝ направил профил на страница за возрасни за да ѝ помогне во кариерата, но и со надеж дека ќе заработи повеќе пари за џепарлак, бидејќи таа сега ќе може да објавува различни содржини и ќе заработува повеќе пари од претплатниците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucene Duarte (@luceneduarte)