Шоу на Бонучи: Пиеше и „Хајнекен“ и „Кока-Кола“

Роналдо на прес-конференцијата ја тргаше Кока-колата, Погба „Хајнекeнот“, додека вчера Бонучи по освојувањето на титулата направи нешто спротивно.

Дефанзивецот на Италија зема да пие и од пивото и од Кока-колата.

Google search engine

 

Претходна(ВИДЕО) Хулигани до крајни граници: Се обидоа да влезат без билети, па дојде до невидени тепачки
СледнаФилипче: Нема потреба за нови рестрикции и мерки за заштита, акцент се става на вакцинацијата