ШОК ОТКРИТИЕ ВО АФЕРАТА НА ПОЛИЦАЈКАТА ПРОСТИТУТКА! На 17 години била победничка за МИС УБАВИЦА на југот на Србија!

Полицајка (27) која е осомничена за проституција како малолетна учествувала на изборот за мис на убавина на југот на Србија. На седумнаесет години, односно во 2012 година, таа беше победничка на тој избор за убавина.

Да потсетиме, полицајката е приведена поради сомнение дека во замена за Ајфон 13 имала орален секс со друга девојка и маж. Да потсетиме, против полицајката беше поднесена прекршочна пријава, меѓутоа, како што дознаваме, нејзиниот бранител побара изземање на в.д. што треба да го направи претседателот на судот за прекршоци.

Google search engine

Seks Afera, Policajka

Нејзиното апсење е епилогот од аферата која изби на крајот на август, кога на социјалните мрежи се појавија шокантни порно снимки од српската полицајка.

На една од нив се гледа како црномуреста девојка во униформа на присутен во Центарот за основна полициска обука (ЦОПО) во Сремска Каменица орално задоволува колешка во тоалетот.

Друго видео покажува оваа девојка како симулира орален секс со банана во соблекувалната на COPO.

Исто така, пред два месеци на интернет се појавија слики и видеа каде оваа црномуреста полицајка позира во секс пози со русокоса познаничка. На некои слики тие двајца носеа садо-мазо облека.

Наводно, најголемиот дел од спорните порно снимки и слики се создадени пред неколку години, додека полицајката била на обука во Сремска Каменица, по што се вработила во МВР. Според неофицијални информации таа е од југот на Србија, а по завршувањето на обуката работела во сообраќајната патрола на автопатот.

Кога видеата излегоа во јавноста, започна истрага, а прва што беше уапсена е познаничка на споменатата полицајка, која признала дека се занимавала со проституција, па дури и признала за кого работи. Така било откриено дека полицајката со нејзин познаник влегла во светот на проституцијата, а била уапсена во петокот на своето работно место.

– Како што утврди истрагата, осомничената полицајка примала клиенти главно во елитни белградски хотели. Против неа ќе биде поднесена прекршочна пријава бидејќи не е макро, туку се занимава со проституција. Дополнително, тој ќе одговара и за нарушување на угледот на МУП и други дела – вели добро упатен извор на Информер.