ШОК НА трибините! Ја запроси девојката на натпревар, па доживеа срам! (ВИДЕО)

Запросувањето е посебен момент во секоја успешна врска, а момците често избираат јавни места за нивните дами да се чувствуваат посебно во оваа посебна пригода. Една од ваквите интересни ситуации се случи на кошаркарскиот натпревар меѓу Зенит и Партизан во ВТБ Купот!

За време на една пауза, гледачот решил да ја запроси својата девојка. Камерите го фатија тој момент, а се беше прикажано на големиот екран во салата. Но…

Google search engine

Сепак, реакцијата на девојката не беше очекувана. Таа само одмавна со главата, по што момчето само се оддалечи. Свесна дека многу луѓе гледаат во неа, девојката потоа ги покрила очите со рака и ја наведнала главата.

ŠOK NA UTAKMICI PARTIZANA! Zaprosio devojku na tribinama, pa PUKLA BRUKA na velikom ekranu u dvorani! (VIDEO)