ШОК, МИЛИЦА ДАБОВИЌ НА ONLY FANS: Сакам да го сликам моето ТЕЛО! Продава ГОЛИ ФОТОГРАФИИ за 15 долари, а еве што пишува во описот

Милица Дабовиќ, поранешна кошаркарка, вчера ја шокираше јавноста кога призна дека отворила профил на сајтот за возрасни – „OnlyFans“ преку кој ќе наплаќа за интимни содржини.

„Твитерџии, бидејќи сите ми пишавте и ги сакавте моите OnlyFans, решив да ви ги исполнам желбите. Обожавам да се фотографирам, го сакам моето тело, така што сите слики од сега одат таму. Уште еден скандал горе-долу. И облогот падна дека ќе имам 1.000 претплатници за 48 часа“, напиша на Твитер Милица Дабовиќ, чии разголени слики сега ќе се најдат и на страницата за возрасни.

Google search engine

Milica Dabović

На страницата за возрасни е отворен профилот на поранешната српска кошаркарка, а во описот пишува дека таа е „спортистка, поранешна кошаркарка, освојувачка на златни и бронзени медали на Европските првенства, односно на Олимписките игри“, како како и сопственик на моден бренд.

На сликата Милица Дабовиќ е во долна облека, но и една од нејзините многубројни тетоважи, тетоважа со крст. Покрај овие објави, пишува и дека месечната претплата е 15 долари.