Северина со гола фотографија во петтата деценија ги распамети фановите

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија која многу нејзини обожаватели остави без здив.

На фотографијата Северина позира речиси целосно гола, па очигледно е зошто оваа објава привлече големо внимание.

Реклама

На себе носи само чевли со висока потпетица и сребрена јакна која ѝ покрива само мал дел од грбот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Пејачката, која на Инстаграм има повеќе од 1 милион следбеници, за само неколку часа собрала повеќе од 30.000 допаѓања.

„Вовед во анатомија“, напишала во описот на фотографијата, а следбениците ѝ упатиле бројни коментари.

„Згодница“, „Најдобро тело на естрадата“, „И мртви би оживеала“, „Каква мачка“, се дел од коментарите.

Реклама