Сензуалната унгарска манекенка – топлес: Целта ѝ е да стане нова Бондова девојка

Манекенката и актерка Зита Вас, својата кариера наголемо ја гради во Америка, снимајќи филмови, серии, но и реклами за луксузни брендови.

Покрај тоа што таа рекламира костими за капење, исто така била заштитно лице на брендот „Guess“, а глумела и во сериите „Californication“ и „Big Time Rush“.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zita Vass (@zitavass)

Оваа убавица со неверојатни облини истакнува дека обожава да слика и сака кога светлата од рефлекторите се вклучени:

„Ми се допаѓа тоа. Работев и на ТВ-проекти, а целта ми е да бидам Бондова девојка“, изјавила Зита за „Maxim“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zita Vass (@zitavass)

Сега на својот Инстаграм профил таа објавила фотографија на која позира топлес – а со рацете на кои носи ракавици ги покрила градите, па иако носи долго здолниште, позира така што да ѝ се гледаат долгите нозе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zita Vass (@zitavass)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zita Vass (@zitavass)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zita Vass (@zitavass)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zita Vass (@zitavass)