Селма Хаек и на 54 години ужива на плажа и изгледа неверојатно!

Бикинито кое што го носела ги открило сите нејзини облини и прекрасното тело.

Актерката Селма Хаек, на социјалната мрежа Инстаграм сподели фотографија во бикини. Следбениците останаа без текст, со оглед на тоа што актерката изгледа неверојатно и на 54-годишна возраст.

Google search engine

Дводелното, кафеаво бикини ги открило и покажало сите облини на актерката и затегнатата и тенка половина.

„Никогаш не сум биа посреќна што сум здрава и во контакт со семејството“, напишала Селма споделувајќки ги фотографиите.

Инаку, Селма е во брак со францускиот бизнисмен Франсоа – Хенри Пино. Иако се трудат приватниот живот да го држат подалеку од јавноста, сепак се знае дека парот се запознал на раскошна свеченост во Италија во 2006 година, а се верија во 2007 година кога објавија дека Селма е бремена.

Нивната ќерка Валентина сега има 13 години и чесо се појавува со родителите на црвениот тепих.