СЕ ПОЈАВИ ВИДЕО НА МИЛИЦА ДАБОВИЌ БЕЗ ГАЌИ! Најшокантното издание на бившата кошаркарка – Вака се снима за Onli Fans!

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ отвори профил на веб-страница за возрасни, а сега отиде чекор понатаму.

Имено, Милица се фотографираше и снимаше за „Onli Fans“, а видеото го објави на својот Инстаграм профил.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Dabovic (@stefanovamama13)

Овој пат таа носеше проѕирни чорапи, додека немаше гаќички, а градникот имаше проѕирни делови.

Milica Dabović

Милица го подмачкаше целото тело, „стави“ црвен кармин, а на мажите им паднаа вилиците од жешките кадри.

Мразете ме или сакајте ме, секогаш ќе блескам“, напиша таа.

Milica Dabović

Milica Dabović