САНДРА РАШИЌ БЕЗ ГАЌИ, СЕ ДОПИРА ПО ИНТИМНИ ДЕЛОВИ! Пејачката ги згрози своите фанови

Пејачката Сандра Решиќ за време на снимање се појави во провокативно издание.

Имено, Сандра ја бојадиса косата, облече краток црн фустан, но сите забележаа еден детаљ.

Google search engine

Sandra Rešić

Поранешната соработничка „заборави“ да облече гаќички, поради што беше мета на коментари на следбениците на Инстаграм.

Sandra Rešić

“Навистина не ми се допаѓа оваа нова Сандра. Повеќе ми се допадна мирната, скромната, нормалната, фината Сандра. Такви ги има премногу на сцената, а другите се во малцинство”, “Неоспорно е дека сте добра пејачка, но малку го изгубивте компасот“, „Боже мил, што е ова?“, се само дел од коментарите.

Да потсетиме, Сандра Решиќ неодамна откри дека нејзиниот татко Нино Решиќ имал дневници и така дознале за неговата голема љубов со Весна Змијанац.

Sandra Rešić

Sandra Rešić

„Не сум слушнал за нејзината биографија. Не знам дека воопшто ја напишала. Од приказната на Нино, она што го знам, и она што го знаеме како семејство, пак велам, од него, е дека Весна му била најголема. љубовта и тоа што го сакаа.Зошто не го спомна во биографијата, тоа навистина не можам да го коментирам, бидејќи не знам. Знам само дека тоа беше голема љубов“, рекла Сандра за врската помеѓу таткото Нино и Весна Змијанац.