Ријана објави провокативни фотографии за промоцијата на својот бренд

Ријана во последниве денови промовира нова линија од својот бренд, а се шпекулира и дека планира да оди чекор понапред во врската со своето момче.

Магазинот „Forbes“ неодамна објави како Ријана службено е милијардерка, со дури 1,7 милијарди долари богатство, а „злобната девојка“ од светската музичка сцена нема намера да запре тука.

Google search engine

Последниве денови таа промовира нова колекција од својот моден бренд „Savage X Fenty“, а на социјалната мрежа Инстаграм објавила провокативни фотографии поради кои на многумина им го забрзала пулсот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

„Штотуку објавено“, напишала кратко Рири покрај фотографиите на кои позира заводливо во долна облека. Во прв план се истакнати нејзините бујни облини, а 33-годишната пејачка за половина ден успеала да добие пет милиони лајкови.

Инаку, Ријана никогаш немала проблем со голите изданија, а во јавноста често се појавува провoкативно облечена.

Пред неколку дена почна да се шпекулира дека Ријана и раперот Асап Роки се вериле, но тие не се огласиле по тој повод.

Пред да влезат во љубовна врска, пејачката и раперот биле долги години пријатели, а интересно е тоа што првите гласини за тоа дека меѓу нив постои нешто повеќе се појавија уште во 2013 година, но раперот тогаш коментираше дека Ријана е секси, но дека на неа не гледа со такви очи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)