Проблеми со фустанот на прекрасната актерка: Во еден момент ѝ се видела и долната облека

Моделот имала смело деколте, длабок прорез на фустанот, а сето тоа ѝ ги отежнало работите на црвениот тепих.

Холивудската актерка Блејк Лајвли не користи помош од стилистите, но нејзините модни комбинации секогаш оставаат моќен впечаток – без оглед на тоа дали станува збор за прошетка со семејството или пак појавување на црвениот тепих.

Google search engine

Таа е секогаш беспрекорно облечена и чекор пред сите, Блејк сега повторно ги воодушевила присутните на њујоршката премиера на новиот филм на Netflix„The Adam Project“ во кој една од улогите ја толкува нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс.

Таа се определила за долг „Версаче“ фустан, во пастелни бои со смело деколте и длабок прорез. Токму поради тој момент, актерката имала проблем со фустанот, па во еден момент ѝ се виделе гаќичките.

ПретходнаСтрашно разорување: Погледнете како изгледа градот во близина на Киев по рускиот напад
СледнаКој ја лансирал ракетата? Со брзина поголема од 9.000 км/ч утре ќе удри во Месечината