Познатиот фитнес модел во целосно голо издание: Сексапилната Колумбијка ги маѓепса своите фанови со новата фотографија

По жешките фотографии на кои позирала во долна облека и раскопчана кошула, Анлела Сагра уште еднаш ги маѓепса фановите, но сега со фотографија на која нема ниту едно парче облека на себе.

Голата фитнес инструкторка и модел седнала на кревет, ги прекрстила нозете и покренала лавина коментари.

Google search engine

Градите ги прекрила со мал пешкир, а во описот на фотографијата напишала „Секојдневен стајлинг“.

За кратко време нејзиното голо издание добило повеќе од 200.000 лајкови.