ПОЗНАТА СРБИНКА ПРИЗНА ДЕКА ЈА ПОМИНАЛА НОЌТА СО УБИЕЦОТ ОД МЛАДЕНОВАЦ 72 ЧАСА ПРЕД МАСАКРОТ! Беа интимни, се траеше ПОЛОВИНА ЧАС

По трагедијата што се случи во селата Мало Орашје и Дубона кај Младеновац, кога 21-годишниот У.Б. уби девет лица, а рани 13 со истрели, молк во Младеновац.

Додека во голема тага и жалост во Србија, цел ден се зборуваше за хорор настаните, екипа на Курир.рс стапи во контакт со ријалити ѕвездата Софија Уна Маниќ, која ја отвори душата и ги кажа деталите како се дружеле три ноќи пред масакрот токму со него.

Google search engine

Sofija Una provela noć sa ubicom

Таа за Курир.рс раскажа како била со убиецот У.Б. поминале некое време заедно, а со нив имало и некои други познати личности.

„Три дена пред масакрот бев со У.Б. и бев во целосен шок за се што се случи, таа вечер не можев да се соземам. – рече Уна и продолжи:

„Површно го познавам момчето, го сретнав вечерта, беше многу мирен и тивок, не пиеше ни алкохол, цела ноќ пиеше вода. – вели Уна и заклучува:

Sofija Una provela noć sa ubicom

„Нешто ми испадна во автомобилот и тој половина час се обидуваше да ми помогне да го најдам, но никогаш немаше да ми текне дека може да направи такво нешто. Кога видов што се случи ќе се шлогирав.