ПОМАЛО БИКИНИ НЕМОЖЕ: Разголената манекенка ги запали мрежите со жежок танц! (ВИДЕО)

Анлела Сагра ги слави празниците во свој стил – гола!

Манекенката по првиот празничен поздрав, повторно направи врева на социјалните мрежи со видео во кое танцува во најмалото бикини што некогаш сте го виделе.

Google search engine

Не знаеме дали воопшто има помало, но ентузијастичките коментари на нејзините фанови го преплавија нејзиниот пост.

Здраво, костим за капење“, „Какво тело“, „Ми се допаѓа тоа што го носиш“, „Среќни празници и тебе, ау човеку“, беа само дел од коментарите,

Погледнете го видеото!