Половина милион лајкови за помалку од 24 часа: Ирина Шајк позирала во проѕирно боди

Ирина Шајк ги почести фановите на Инстаграм со фотографии на кои позира во проѕирно боди кое малку остава за фантазирање.

 

Google search engine

Широките и тесни линии ги покриле стратешките места, а манекенката градите ги покрила со рацете. На лицето носела заштитна маска.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)