Победниците на Евровизија позираа целосно голи: „Валкано и без вкус“

Италијанскиот бенд „Манескин“ е во центар на внимание откако победи на Евровизија оваа година, а сега повторно со објавата предизвикаа лавина на коментари.

Членовите на бендот се активни на социјалните мрежи каде често објавуваат провокативни фотографии, а сега со новата фотографија на која позираат целосно голи шокираа многумина.

Google search engine

Фотографиите се појавија на нивниот официјален Инстаграм профил, а за истите сигурно уште долго ќе се зборува.

Имено, четворката од Рим позирала целосно гола, додека интимните делови ги покриле само со ѕвездички.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Måneskin (@maneskinofficial)

Фотографиите за само неколку часа добиле на 700.000 лајкови и илјадници коментари од нивните фанови.

„Не можам да го поднесам ова, во бес сум“, „Повикајте ми Брза помош“, „Валкано и без вкус“, „Ја разбирам слободата, но ова е премногу“, „Испратете им помош“, „Како се дише?“, „Кралицата и кралевите“, „Не ми е добро“, „На колена сум, но не се молам“, пишувале фановите.