По жешките папарацо фотографии, следи видео: Јасно е зошто на луѓето им било непријатно да гледаат во нив на плажата

Кортни Кардашијан на својот Инстаграм профил објавила фотографии и видеа на кои гордо ги покажува своите бујни облини и разменува страсти со вереникот Травис Баркер.

Членот на најпознатото реалити семејство на светот Кардашијан-Џенер, 42-годишната Кортни Кардашијан не престанува да ги полни медиумите откако се вери со тапанарот Травис Баркер во октомври минатата година, по само 10 месеци врска, а контроверзноста на нивната врска може да се спореди и со бракоразводната парница на сестра ѝ Ким и раперот Канје Вест.

Google search engine

Еден од последните потези со кој овој пар „крена прашина“ во медиумите е нивното однесување на една плажа во Калифорнија каде не можеле да им одолеат на страстите, а присутните во неверување гледале што се случува

Кортни и сама споделила фотографии и видео со 46-годишниот Травис, па во еден момент ги покажала своите бујни облини во танга, додека нејзиниот сакан ја милува по задникот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Кортни и Травис прво ги поврзувало само пријателството, а потоа ја започнале својата љубовна врска во 2020 година непосредно по Денот на вљубените.