Пандемијата ги научила дека градниците се непотребни, а за тоа овие девојки имаат и докази…

Овие девојки уживаат во животот без градници, па своите фотографии ги споделиле со сите.

Девојките од галеријата на социјалните мрежи објавиле фотографии на кои позираат без градник.

Google search engine
ПретходнаНа Инстаграм го покажале својот талент за танцување, а сега сите сакаат приватни часови…
СледнаБританските таблоиди алармираат: Русите имаат нова суперсонична ракета од која нема одбрана