Озлогласената прељубничка во бикини од 8.700 евра ги истакна бујните облини, па ја разбуди фантазијата кај мажите

Најпознатата сопруга на фудбалер на светот, фаталната Ванда Икарди, повторно провоцира.

Таа на својот Инстаграм профил објавила нови фотографии на кои ја промовира својата линија на бикини, а во прв план се нејзините бујни гради и задник.

Google search engine

Откако ја надминала брачната криза со сопругот Мауро Икарди, познатата аргентинска фудбалска менаџерка Ванда Икарди (35), се вратила на работата инфлуенсерка, но и модна дизајнерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Сетот од нови фотографии на нејзиниот Инстаграм профил во прв план ја прикажува скапоцената колекција на бикини со потпис на нејзиното име.

Еден модел во кој се фотографирала чини дури 8.700 евра, што може да се види на официјалниот сајт на оваа синоока убавица.

Инаку, Ванда беше на раб на развод оваа есен, но сепак тоа не се случи. Таа и нејзиниот сопруг, фудбалерот на ПСЖ, Мауро Икарди, се договориле проблемите да ги остават зад себе и да продолжат да живеат во брачна заедница во која стапиле откако Ванда со него го изневерила својот поранешен сопруг и некогашен соиграч на Мауро, Макси Лопез.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Да ве потсетиме, Ванда се прослави како дел од скандалозната љубовна тројка која сама ја исценирала.

Имено, таа Икарди го запознала преку поранешниот сопруг Макс Лопез, а тие двајца биле и блиски пријатели, но и колеги од репрезентацијата на Аргентина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Таа во еден момент од својот брак со Лопез, со кој има и три деца, му се додворувала на Мауро, па потоа се развела и станала госпоѓа Икарди.

Поради тоа го добила епитетот „најозлогласена прељубничка на планетата“ кој до денес го носи.