ОГРОМЕН БЛАМ: Уапсени за секс на натпревар! Фановите им скандираа (ВИДЕО)

Двајца навивачи на тимот на Филаделфија Иглс беа уапсени под сомнение дека имале секс на јавно место, за време на играта на нивниот тим против Каролина Пантерс!

Иглс славеа со резултат 21:19, а за време на натпреварот, полицијата добила дојава дека во тоалетот се случува интимен чин на момче и девојка, за кое велат дека не е ниту полнолетен. Меѓутоа, веднаш по апсењето, полицијата објави дека немала докази дека двојката имала секс во кабината.

Google search engine

Од друга страна, нивниот притвор беше поради фактот дека добија казна за кршење на правилата на стадионот каде на двајца од спротивниот пол не им е дозволено да бидат во иста кабина во тоалетот.

Што се однесува до самото видео, кое кружи по социјалните мрежи, прикажува маж и жена еден спроти друг и нозете на младата дама се кренати во еден момент. Откако полицијата тропа на вратата, нозете се враќаат надолу и двајцата излегуваат надвор.