Од овие секси фотографии Милица Дабовиќ заработува на веб-сајт за возрасни

Поранешната српска кошаркарка Милица Дабовиќ неодамна отвори акаунт на веб-страница за возрасни.

Таа почна да заработува од слики и видеа благодарение на претплата од 15 евра месечно, а сега на Инстаграм ја објави атмосферата од снимањето за „Only fans“.

Google search engine

Milica Dabović

Милица, која само во емисијата на Огњена Амиџиќ дозна дека овој сајт е порнографски, ја покажа минијатурната долна облека која ја носеше. Кошаркарот позираше во црвен, чипкаст градник, минијатурни гаќички, но и црвени чорапи кои допираат до половина до бутовите и потпетиците.

Milica Dabović

По селфито на кое во преден план е нејзиното извајано тело, а во позадина се гледа фотографот кој ќе ја фотографира, Милица објави фотографии на кои се гледа целата секси комбинација.