Новите снимки на Ријана во долна облека, мажите не можат да им одолеат

Славната пејачка со секој нареден ден докажува колку е убава, згодна и успешна, а во новите видеа во кои што ја рекламира својата нова линија на долна облека уште еднаш ги воодушевила фановите.

Американската пејачка со потекло од Барбадос, Ријана (32), објавила нови две видеа на социјалната мрежа Инстаграм на кои што позира во долна облека, а со својата појава ја подигнала температурата кај машкиот свет.

Google search engine

Имено, убавицата на својот профил објавила кратки видео снимки во кои што го рекламира својот бренд на долна облека, со име „Savage X Fenty“.

Ријана прво позирала во црвена проѕирна долна облека, а во моментот кој што е „најбезобразен“ таа се допира на својот задник.

 

Ријана позирала во танга и црвени халтери, а многу од обожавателите велат дека тоа е најпровокативното видео кое што таа досега го објавила.

Но, неколку денови подоцна објавила слично видео во кое што позира во чипкаста долна облека во која што ги истакнува своите облини, а во еден момент почнува и да тверкува.

Ријана полека се соблекувала, а сите се надевале дека ќе видат нешто конкретно, но очигледно таа своето голо тело го чува за своето момче, раперот Асап Роки со кој што од неодамна се забавува.

 

„Ги одбројувам деновите до Денот на заљубените“, напишала таа во описот на објавата на која што позира во црна долна облека.

Ријана во второто видео ја променил и фризурата – краток боб со шишки, додека пак на своите усни имала црвен кармин.

На првата објава собрала скоро 7 милиони прегледи, додека на втората 5,2 милиони прегледи за кратко време.

Инаку, Ријана на споменатата социјална мрежа ја следат 89,9 милиони следбеници, а нејзините фотографии погледнете ги во продолжение: