НОВИТЕ ФОТОГРАФИИ НА КАРЛЕУША НЕ СЕ ЗА МАЛОЛЕТНИ! Пејачката е тотално ГОЛА во соблекувалната

Пејачката Јелена Карлеуша ги навикна следбениците на „жешки“ изданија, но како и секогаш така и овојпат успеа да оди чекор понатаму и сите да ги изненади.

Секако, таа ги потсети сите зошто велат дека е „најжешката риба на естрадата“.

Google search engine

Таа ги зашемети главите на многу нејзини следбеници. Имено, Јелена објави фотографии на кои е целосно гола, додека нејзините најинтимни делови се покриени само со ленти.

Таа позираше во својата гардероба, облечена во црни појаси, долги чизми, „вселенски“ очила и екстремно долга коса.

<p>Otišla korak dalje!</p>

<p>Otišla korak dalje!</p>

<p>Otišla korak dalje!</p>