НОВИ СТРАШНИ СЛИКИ! ШАВИЈА ПО БРУТАЛНИОТ НАПАД: Едниот ме фати за рацете, другиот за нозете, ОБЕЗБЕДУВАЊЕТО ме носеше како СВИЊА!

Наташа Шавија синоќа била претепана на свадба, по што веднаш завршила во болница, а главен осомничен за ова дело е Стефан Кариќ.

Откако Наташа објави сторија на својот Инстаграм во која вели дека единствена цел и е насилникот да оди во затвор, сега на својот профил сподели грозоморни фотографии со повреди и во описот изјави што се случило на свадбата.
Nataša Šavija
Nataša Šavija

– Само да се види уметноста на силеџија против жена! Само обоен, а на масата беше првата фаза, по околу 15 минути тепање.

Google search engine
Nataša Šavija
Намерно се вратив на масата, за луѓето да видат што направи ѓубрето и како потенцијални сведоци. Тогаш некој управител на објектот или нешто слично нареди да ме избркаат, за да не им се заканувам на гостите, па обезбедувањето ме фати за раце и рече: „Излези, излези“, небаре јас. имаше претепано некого, а потоа еден ме фати за рака, за раце, а други за нозе и ме носеа како свиња! И од типот: „Ајде, оди одовде“, без јакна и јакна, додека не се појави прекрасен човек (благодарение на него) и не им рече да не го прават тоа, дека не е во ред и има ќерка, да донесат моите работи, а потоа ме спроведоа до такси, што не можев сам да го направам, бидејќи едното око веќе ми беше речиси затворено, а видот ми беше заматен, а во исто време можев да гледам двојно, бидејќи јаболчната коска ми падна од скршеницата, па и окото, што е во извештајот во болница – напишала Наташа на својот Инстаграм профил под слики од страшни повреди.