Нивес Целзиус повторно објави фотографија во која позира целосно гола

Нивес Целзиус на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира целосно гола на својот балкон.

Актерката и пејачка објавила ‘селфи’ лежејќи на стомак, а на своите следбеници им пружила јасен поглед на голиот задник и големите гради.

Google search engine

„Како ви се допаѓаат новите нокти?“, прашала провокативно во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Објавата досега има 26.000 допаѓања и многу коментари.

„Кој воопшто гледа во ноктите?“, „Поубави ми се твоите стапала“, „Па ти си гола!“, се дел од коментарите под фотографијата која е направена во Загреб, Хрватска.