НИНА ОД БЕЛГРАД Е ПОРНО ЅВЕЗДА ОД ЕПСКИ РАЗМЕРИ! Маж би освои ако го каже ОВА, а ја открива и омилената поза (ФОТО)

Нина Кеј е порно актерка родена во Србија, а нејзиното вистинско име не и е познато на јавноста.

Родена е 1989 година во Белград, од каде со семејството заминала во Канада кога имала пет години. Таа денес живее на Флорида, а како што навела во описот на својот Инстаграм профил, таа е „мајка“ на двајца лемури, Гучи и Џени, како и на германски волчјак по име Нова.

Google search engine

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gucci and Jenny (@thelemurtwins)

Таа во интервју за медиумите откри како имала проблеми со врсниците додека растела во Канада и со какви предрасуди и вербален мобинг се соочувала во текот на школувањето.

„Роден сум во Белград, Србија и заминав во 1994 година кога имав пет години. Се преселив со семејството во Ванкувер, Канада. Пораснав во мало предградие на Ванкувер. Играв тенис. Никогаш не бев навистина популарен ,Бев некако чуден.Бев Србин,па не бев американизиран.Се беше поинаку за мене.Сепак таму имаше голема српска заедница.Во 2002 година се преселив во Брадентон,Флорида и отидов во средно училиште таму, и повторно, не бев популарен, ме етикетираа како курва и слично. После средно училиште работев околу една година пред да сфатам дека можам да го искористам мојот изглед во моја корист и тогаш почнав да влегувам светот на возрасните и танцот“, ја започна приказната Нина за себе во интервју за портал посветен на ѕвезди од индустријата за возрасни.

Нина вели дека мажот ќе ја освои ако и каже дека е најубавата жена на светот, а омилената поза и е кучешка.

Како што рече, сè уште течно зборува српски, благодарение на заедницата и контактите, а што се однесува до англискиот, брзо го научила, најмногу благодарение на тоа што сите околу неа го научиле.

Nina Kayy

Таа зачекори во светот на индустријата за возрасни кога имаше само дваесет години, но за кратко во само неколку сцени, откако претходно настапуваше во клуб како танчерка. Таа пред неколку години започна посериозна филмска кариера.

Името кое првпат го избра за својата кариера „Рајли Најт“ на 20 години, Нина го смени, бидејќи, како што рече, сака да го одвои тој дел од нејзината денешна личност, бидејќи повеќе не е таа.

Во истото интервју таа кажа и дека невиноста ја изгубила на 16 години, иако пред тоа врсниците и соучениците ја нарекуваа со погрдни имиња. Што се однесува до пластичната хирургија, таа призна дека ги зголемила градите, иако, како што изјавила, веќе биле „доволно големи“, а истакнува дека тоа првенствено го правела за себе.

Што се однесува до влегувањето во светот на филмовите за возрасни, Нина објасни како решила да се нафрли додека танцува во клуб каде што посетуваат големи имиња од индустријата за возрасни.

„Заеби, сакам да го направам тоа“, рече таа, објаснувајќи го својот циклус на мисли кога ја носеше одлуката.

Nina Kayy

Меѓутоа, таа одлука повлекуваше, како што рече, некои други работи. Имено, таа во тој момент од животот имала одредени семејни проблеми за кои не навела дали се резултат на нејзината желба да се впушти во светот на киното за возрасни или нешто друго е во прашање.

“Не знаев кој сум, не ми беше удобно со себе. Морав да поминам низ многу пред да дојдам до каде што сум сега. Поминав низ добро и лошо и конечно сум на добро место. “, рече таа и продолжи да зборува дали нејзиното семејство знае што прави и како реагирале откако дознала.

„Тие некако знаат. Не им кажувам за работата во детали, но тие имаат општа слика за тоа“, рече таа во интервју во август 2016 година.

Надвор од светот на филмографијата за возрасни, Нина во таа прилика се опиша себеси како личност која сака да поминува време со семејството, да тренира во теретана и да патува, е голем љубител и на природата и на животните.