Ни папараците не биле подготвени за вакво нешто, Кортни Кардашијан направила вистинска претстава

Најстарата сестра од Кардашијан кланот се наоѓа во Италија со своето момче, тапанарот од рок групата Блинк 1821, Травис Баркер. Кортни веќе подолго време е во Италија, а се појави и на модната ревија на познатиот бренд “Долче и Габана”.

Папараците најмногу биле заинтересирани за Кортнии нејзиниот провокативен костим за капење, а овој пат сцената на бродот била премногу дури и за нив.

Google search engine

Момент исполнет со страст и незгодна поза резултирал меѓуножјето на Кортнида заврши во прв план. Неонската долна облека и подигнатото здолниште ги остави сите без зборови.

Кортнии Трависсе забавуваат од почетокот на оваа година и судејќи по фотографиите делуваат многу среќно.