Најубавата Русинка објави провокативни фотографии со кои ги „распамети“ мажите

Ирина Шајк важи за една од најубавите жени на светот, а понекогаш знае да ги израдува следбениците на Инстаграм со разголена и провокативна објава. Но, овојпат решила сосема да ја „заскокотка“ фантазијата на публиката…

Славната Русинка објавила низа провокативни фотографии на кои во прв план се нејзиното бујно деколте, но и заоблениот и цврст задник.

Google search engine

На една од фотографиите, таа позира во необична црна блуза која совршено ги истакнала нејзините гради, а тука се и фотографиите во сексапилен слип фустан со огромно деколте.

Ирина се пофалила и со топлес фотографии, но објавила и една на која го покажала својот извајан задник.

Оваа 35-годишна манекенка навистина има совршено тело, па не е ни чудно што сè уште е една од најангажираните манекенки на денешницата иако веќе речиси 2 децении е присутна на модната сцена.

За потсетување, Шајк во јуни 2019 година стави точка на врската со Бредли Купер, а оттогаш ја поврзуваа со неколку мажи. Во неколку наврати се шпекулираше дека започнала врска со богатиот сопственик на уметничка галерија, Вито Шнабел, со оглед дека често беа забележувани заедно во јавност, но тие тврдат дека се само добри долгогодишни пријатели.