НАЈУБАВАТА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА ја уништи со јавна прељуба: Поради овие фотографии цел свет ја замрази веднаш! Еве каде е сега!

Кристин Стјуарт и Роберт Патинсон беа двојка од соништата, а потоа актерката ги уништи соништата на фановите со аферата со режисерот Руперт Сандерс.

Кристин Стјуарт наскоро ја очекува венчавка со својот долгогодишен партнер Дилан Мајер, но некогаш беше девојка на миленикот Роберт Патинсон.

Google search engine

“Ќе се венчаме, навистина ќе го направиме тоа. Сакав да ме запроси, па мислам дека тоа го кажав многу јасно и Дилан го направи тоа”, изјавила воодушевената актерка по запросувањето.

Dilan Mejer, Kristin Stjuart

Веста за свршувачката дојде точно две години откако Стјуарт рече дека едвај чека нејзиниот партнер да ја запроси по само три месеци врска.

„Сакам да бидам разумна во врска со тоа, но мислам дека добрите работи се случуваат брзо“, рече таа тогаш. Инаку, двајцата се запознале пред осум години, но повторно се сретнале во 2019 година на забава на заеднички пријател.

Kristin Stjuart, Rupert Sanders

Инаку, јавноста ја памети актерката најмногу по улогата на Бела Свон во „The Twilight Saga“. Тогаш го запознала актерот Роберт Патинсон, со кој беше во врска од 2009 до 2012 година. Двојката брзо стана омилена холивудска сензација, но се се распадна кога актерката беше фотографирана од папараците со режисерот Руперт Сандерс, кој тогаш беше во брак, но и 19 години постар од Стјуарт.

Kristin Stjuart, Rupert Sanders

Оваа година „се одбележува 10-годишнината“ од тој момент.

Патисон и неа потоа раскинаа, повторно се помирија, но потоа се збогуваа за сите времиња во 2013 година. Тие фотографии од прељуба ја ставија на прво место на омразените јавни личности, особено што сите мислеа дека со својата колешка ќе стигне до олтарот. Иако призна дека тој е нејзината прва и голема љубов, се чини дека, на жалење на многу фанови, таа беше осудена на пропаст.

После тоа почнала да се гледа со жени, а на едната наскоро ќе го каже судбоносното да.