„Најстрашната ситуација во мојот живот“: Пукале во познатата актерка и нејзиниот сопруг – мотивот е банален!

Актерката Дениз Ричардс (51) била во животна опасност во понеделникот во Лос Анџелес, откако нејзиниот сопруг и таа биле застрелани, пишуваат американските медиуми.

Поранешната сопруга на Чарли Шин и нејзиниот сопруг Арон Фајперс се упатиле кон студиото Popsicle во споменатиот град, а тие наводно не се снашле добро и го запреле сообраќајот. Возачот зад нив цело време беснеел, врескал, свирел и се обидувал да ги претекне.

Google search engine

Дениз и нејзиниот сопруг на крајот го пуштиле возачот да помине пред нив, но тој извадил пиштол и пукал во нивниот автомобил, но, за среќа, никој не е повреден.

Како што пренесува „ТМЗ“, актерката е видена како плаче, а кога конечно пристигнала во филмското студио, постојано се тресела и плачела.

Дениз на Твитер напишала дека се нашла во најстрашната ситуација во нејзиниот живот.

Полицијата во Лос Анџелес потврдила дека го истражува инцидентот.